Ogłoszenie
Adanti Studio Video
42-224 Częstochowa
Schillera 2
Śląskie
Kategoria: pozostałe (prezenty)
Typ ogłoszenia: Inne
Adanti Studio Video
Treść ogłoszenia
Każdy ślub, a potem wesele wymaga uwiecznienia, po to aby móc za jakiś czas przypomnieć najważniejszą uroczystość w swoim życiu.
Nic więc dziwnego, że to właśnie ten sakrament sprawia, że wszyscy pragną mieć z tego dnia piękną pamiątkę którą staram się robić.
Taka pamiątka jest na całe życie i na pewno zrekompensuje czasami żmudne przygotowania.
  • Zajmujemy się głównie produkcją filmów i zdjęć z uroczystości ślubnych. Przez wiele lat naszej działalności realizowaliśmy zlecenia od wielu instytucji ( np. wieloletnią obsługę Zlotów Kombatantów Wojskowych, Synów Pułku, Kronikę Mistrzostw Fryzur i Makijażu Artystycznego, jubileusze zakładów pracy, niezliczone studniówki i komunie), traktujemy to jednak jako epizody.
  • Film weselny to nie tylko sprawne nagranie i precyzyjny montaż. Projektujemy indywidualne okładki filmów DVD w oparciu o wykonane zdjęcia weselne według własnych szablonów lub oczekiwań klienta. Płyty DVD mają interaktywne menu z animowanym wyborem scen.
  • Album ślubny może mieć formę wydrukowanej książki na wysokiej jakości papierze kredowym  w twardej skórzanej inkrustowanej oprawie według indywidualnego projektu w porozumieniu z klientem.